سوالات متداول

درنا استودیویی کامل است که می توانید از آن برای تولید هر نوع محتوا استفاده کنید. استودیو درنا، حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. درنا در سال 1389 شمسی با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه تولید محتوا، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند.

در دنیای رقابتی امروز، توجه به شیوه های جدید بازاریابی نظیر ساخت انواع ویدئوها و عکس های تبلیغاتی برای رشد کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت است. با اجاره یک استودیو کامل می توانید برند خود را آنگونه که شایسته آن است به دیگران معرفی نمایید. فناوری های به کار رفته در استودیو درنا به انجام سریع و در عین حال با کیفیت انواع پروژه های صدا، فیلم برداری و عکاسی کمک می کند. در گذشته این تجهیزات فقط در اختیار کمپانی های بزرگ با بودجه های کلان بود، ولی خوشبختانه هم اکنون با گسترش این فناوری، استودیو درنا با قیمتی مناسب در دسترس عموم مردم قرار گرفته است. استفاده از استودیو درنا گزینه ای هوشمندانه برای هر مجموعه یا فردی است زیرا کیفیت و تولید صدا، فیلم و عکس را به سطح کاملاً جدیدی می رساند. مهم نیست که چه نوع موسیقی و ویدیویی را می خواهید تولید کنید، استودیو درنا تمام ویژگی های لازم برای ساخت هر موسیقی و ویدئویی نظیر فیلم های آموزشی، ویدئوی تبلیغاتی و یا برنامه تلویزیونی را دارا می باشد.

استودیو درنا استودیو کامل و اختصاصی بومی و ایرانی است که به شکل کاملا اختصاصی توسعه یافته است. ما در طراحی از امکاناات آماده استفاده نکرده ایم و کلیه فرایندهای تحلیل و اجرا را صفر تا صد را با دقت بالا کار کرده ایم. ایجاد تمایز آن هم در جهان غیرقابل پیش بینی تجارت بسیار مهم است. استودیو درنا به شما این امکان را می دهد تا محتوای خود را به روشی منحصر به فرد و متناسب با تجارت خود نشان دهید. با استفاده از امکانات موجود در استودیو درنا به راحتی می توانید با یک هزینه مناسب پروژه های قبلی خود را به روز کرده و در پروژه های جدید خود تجدید نظر کنید و بنابراین تغییر و تحولات دلخواهتان را همراه با خلاقیت به پروژه اضافه نمایید. همچنین از فیلم ها و تصاویری که بر روی صفحه سبز در استودیو کروماکی گرفته شده است می توان به روش های مختلف و برای انواع کاربرد های دیگر استفاده کرد.

هنگامی که قصد دارید پروژه کاری خود را در یک فضای بیرونی انجام دهید، پیدا کردن یک مکان مناسب با نورپردازی و محیط مورد نظر ممکن است روزها طول بکشد. این موضوع به معنای پرداخت هزینه سفر، هزینه کرایه تجهیزات، هزینه پشتیبانی پرسنل و غیره است. اما این کار را می توان با کرایه یک استودیو کامل به راحتی انجام داد و در زمان و هزینه به مقدار قابل توجهی صرفه جویی کرد.

با استفاده از صفحه نمایش سبز استودیو کروماکی درنا می توانید برند خود را به راحتی در پس زمینه ویدئوی تبلیغاتی قرار دهید. این امر نه تنها باعث می شود ویدئوی شما تمیز و حرفه ای به نظر برسد، بلکه فرصتی برای شما فراهم می کند که دائماً مارک تجاری خود را برای مخاطبان تبلیغ نمایید و به محصول و خدمات خود هویت تجاری بیشتری ببخشید.

بزرگترین ویژگی استودیو درنا که به عنوان یکی از مزایای مهم این استودیو نیز محسوب می شود، تسلط کامل بر محیط صدابرداری، فیلم برداری و عکاسی است. در واقع شما با اجاره استودیو صدا یا صفحه نمایش سبز، یک استودیوی محیطی دریافت می کنید که عاری از تمام مشکلاتی است که ممکن است هنگام کار در محیط های خارجی، با آن رو به رو شوید. همچنین دقت نمایید که صدابرداری و نورپردازی یک عنصر مهم برای تولید موسیقی و فیلم است. تنظیم این صدا و نور در لوکیشن های باز که با تغییر صدای محیط و نور خورشید همراه است می تواند کار بسیار دشواری باشد. خوشبختانه فناوری به کار رفته در استودیو درنا به دلیل عدم وجود صدا و حرکت خورشید و ابرها از ایجاد سایه ها و تناقض در نور هنگام کار جلوگیری کرده و همان صدای دلخواه و زاویه دوربین، رنگ و نور دلخواه را برای شما به سادگی تا اتمام کار حفظ می نماید.